Ochotnicza Straż Pożarna w Obrze
czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Podsumowanie 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Obrze
2020-01-12

Niezwykli ludzie, świetna atmosfera jak emanuje spod sceny oraz kwoty jakie wpadają do puszki – zaskakują, cieszą a nawet wzruszają. Granie z taką orkiestrą jaką są mieszkańcy Obry, Jażyńca i okolic sprawia, że jako organizatorzy mamy chęć mobilizacji do organizowania właśnie takich imprez. Z WAMI dla DZIECI. Dobre serca, które wiedza po co jest ta akcja. Żyją świadomi dobra jakie możemy dostarczyć do potrzebujących dzieci. Jak dobre anioły w ten dzień potraficie wznieść swoje serca na wyżyny dobra ludzkiego.

Jako jeden z organizatorów chciałem szczególnie podziękować STRAŻAKOM z OSP OBRA oraz OSP JAŻYNIEC za tak wspaniałą organizację. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy pomysł – jedna iskra, która natychmiast realizowana jest w czyn na wysokim poziomie. Stojąc na scenie wiedziałem że nie musiałem się martwić za żaden z wyznaczonych sektorów i zadań wiedząc, że wszystko będzie dopilnowane i zorganizowane. 
Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność.

Kwota jaką udało nam się zebrać - tylko dzięki Państwu, jest oszałamiająca uwzględniając, że jesteśmy tylko niewielką miejscowością, wsią ale jednak niezwykle hojną w dobro i gest.

27.183, 08 PLN jest oczywiście zasługą WAS wszystkich. Tych co wrzucali złotóweczki do puszeczki ale również tych co te puszeczki trzymali, młodzież szkolna „wolontariusze” - i ci co kupowali fanty na licytacjach ale również ci co te fanty nam dali. Wszystkim serdecznie dziękuję i czuję się zaszczycony że mogłem poprowadzić po raz kolejny FINAŁ WOŚP.

Dzięki, że mogłem być z wami w tym wyjątkowym dniu.
Piotr Michalski

83087093_3350707955004331_1121237067007787008_o<- powrót
 liczba odwiedzin: 2150235      online: 1