Ochotnicza Straż Pożarna w Obrze
czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
PODSUMOWANIE WOŚP 2018
2018-01-15

Zakończył się w Obrze 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który rozpoczął się u nas o godzinie 15 na Sali Wiejskiej w Obrze. Imprezę rozpoczął występ przedszkolaków z przedstawieniem „JASEŁKA” w których nasi najmłodsi mieszkańcy wypadli wspaniale, jak mali aktorzy wzruszając i przywołując nam uśmiech na twarzy. Kolejnym punktem finału był występ naszej wspaniałej i jak że uzdolnionej młodzieży szkolnej. Występy wokalne wprawiły nas wszystkich w muzyczny nastrój.

Dla wszystkich występujących WIELKIE BRAWA!

Kolejnym punktem imprezy były licytacje przedmiotów. Gdzie nasi mieszkańcy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i gestem zdając sobie sprawę że, celem zbiórki jest pomoc najmłodszym. WIELKIE BRAWA dla wszystkich biorących udział w 26 finale WOŚP, szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy tak licznie przybyli i oddali się dobrej zabawie. Frekwencja przerosła nasze wszelkie oczekiwania za co bardzo dziękujemy.

A teraz szczegóły finansowe:

Podczas 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Obrze zebrano 9585,70 zł + zbiórka dzieci szkolnych 4515,27zł czyli łącznie miejscowość OBRA przekazała na WOŚP: 14100,97zł

!!! WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!GALERIA: WOŚP
<- powrót
 liczba odwiedzin: 1382250      online: 2